Zvířecí krematorium ve Strakonicích

Důstojné rozloučení s Vaším zvířecím přítelem, parťákem a kamarádem

O nás...

Téměř každá druhá domácnost v České republice má doma zvířecího miláčka, což je v evropském měřítku unikátní.

Pro mnohé z nás jsou zvířecí kamarádi často vším a jejich smrt nás velmi zasáhne. Nemusí přitom jít o psa nebo kočku, ale také o papoušky, morčata, králíky nebo i želvu, potkana.

Když nastane čas rozloučení, není často možnost nebo síla pohřbít zemřelé zvířátko do země či ho nechat odvézt do kafilerie. Proto jako alternativa začala fungovat zvířecí krematoria.

Vašeho zemřelého zvířecího člena rodiny můžete dovézt k nám do krematoria osobně nebo využít našich služeb, které spočívají ve vyzvednutí těla zvířátka u Vás doma nebo ve veterinární ordinaci.

Nabízíme možnost posledního rozloučení v obřadní místnosti, bohatý výběr uren z různých materiálů, památeční předměty a šperky s obsahem popela.

Vždy se jedná o individuální, samostatnou kremaci vedenou pod číselným kódem.

Náš vyškolený kolektiv pracovníků je Vám k dispozici 24 hodin denně na uvedených telefonních kontaktech nebo v pracovní době přímo u nás.

O nás...

Potřebujete pomoct nebo poradit?

Aktuality

Skleněné urny

V naší stále nabídce najdete i tyto krásné urničky různých druhů, barev a velikostí.

Více informací

Zlatý anděl

Andělé strážní nás ochraňují na naší cestě životem, s nimi se cítíme v bezpečí.

Více informací

Tisková zpráva

Společnost Akrematorium, s.r.o. realizuje v letech 2020-2022 projekt „Zvířecí krematorium Strakonice". Předmětem tohoto projektu je založení a udržení sociálního podniku zaměřeného na poskytování služeb v oblasti kremace zvířat. Jeho cílem je kromě jeho úspěšného provozování i snížení nezaměstnanosti osob pečujících o jiné závislé osoby, a to vytvořením tří nových pracovních pozic.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií - Evropským sociálním fondem, a to ve výši 85 % celkových způsobilých výdajů.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií - Evropským sociálním fondem, a to ve výši 85 % celkových způsobilých výdajů.