Zvířecí krematorium ve Strakonicích

Důstojné rozloučení s Vaším zvířecím přítelem, parťákem a kamarádem

Dovolte, abychom se Vám představili.

Jsme jediné zvířecí krematorium na jihu a západu Čech ve městě Strakonice. Rádi bychom zdůraznili, že nejsme pobočkou žádné jiné společnosti. Vše potřebné máme na jednom místě. U nás odpadá nadbytečný transport a zbytečná manipulace se zvířátky.

Naše krematorium je kompletně nově vybudované s citlivým smyslem pro provoz a potřeby klienta. Najdete zde recepci, kancelář, obřadní síň, technické zázemí s chladicím boxem a kremační pecí. Vše je připravené tak, abychom mohli splnit konkrétní představy o rozloučení s Vaším zvířátkem.

Náš zkušený tým zajistí vše. Od převozu či převzetí zvířátka, uložení v chladicím boxu, zpopelnění, až po výdej urny.

Dovolte, abychom se Vám představili.
Dovolte, abychom se Vám představili.

100% Garance

Samozřejmostí je záruka, že Vaše zvířátko je vždy při žehu v kremační peci samo a Vy tak máte jistotu, že dostanete popel pouze svého miláčka.

Při příjmu přidělíme zvířátku kremační přívěsek ve tvaru srdce s identifikační kódem, který ho provází po celou dobu a dostanete ho společně s popelem. Dalším ochranným prvkem je kamerový záznam každého žehu.

 

 

Dovolte, abychom se Vám představili.

K uložení popela Vašeho miláčka můžete využít našeho širokého sortimentu uren od cenově dostupných až po kamenné luxusní schránky. Dále nabízíme skleněné památeční předměty a nerezové šperky.  Více informací k těmto produktům naleznete ZDE.

Dovolte, abychom se Vám představili.

Komplexní služby

Na nás se v těžké chvíli můžete spolehnout. Jsme schopni si zvířátko sami vyzvednout naším vozem a to i v sobotu, neděli nebo ve svátek. Po domluvě zařídíme vše potřebné.

Zajímá Vás, jak to u nás vypadá? Nebojte se nás navštívit. Vše Vám rádi ochotně ukážeme a zodpovíme Vaše dotazy.

 

 

Dovolte, abychom se Vám představili.

Bez obav nás kontaktujte.
Společně to zvládneme.

Potřebujete pomoct nebo poradit?

Aktuality

Skleněný svícen s kraklováním

Nově u nás v nabídce tyto skleněné urničky pro malá plemena do 15 kg.

Více informací

Silná fotka a ještě silnější výzva pro majitele!

Mnoho veterinářů se shodne, že nejtěžší je pro ně vidět, jak stará nebo nemocná zvířata hledají své páníčky těsně před uspáním.

 

Více informací