Ohlasy klientů

23.12. Nám umřel pejsek. Do Prahy jsem se nedovolala i když psali že jsou tam nonstop. Pak jsem našla Strakonice. Už jen po telefonu úžasný přístup. A byli tak moc hodný že je mohu jen doporučit. ❤️

paní Lenka

Moc děkuji za maximálně empatický přístup ve chvílích obrovské bolesti. DĚKUJI ❤️

paní Ája

Doporučuji!!!!Úžasní lidé. V dnešní době,těžké najít,lidi s takovým přístupem-empatičnost,lidský přistup,ochota.Děkuji❤

paní Jitka

Děkujeme Vám a Vašemu týmu za všechno, paní Rybová - já, moje sestra Jana i její přítel Pavel.

Děkujeme Vám i za našeho věrného kamaráda Sama.

Vaše služba je poslání a moc si jí vážíme - jste skvělí lidé.

paní Jiřina M.

Děkujeme za možnost klidného rozloučení s naší milovanou fenkou Shadow. Přístup a pomoc zaměstnanců, v pro nás tak těžký den byl moc hezký. Děkujeme

paní Tereza K.

Dobrý den, moc děkujeme za Váš velice profesionální, krásný a milý přístup při rozloučení s naší milovanou Jessinkou. Díky Vám už odpočívá zpátky doma. Jste opravdu nejlepší.

Míša a Patrik

„Dobrý den,velmi děkuji za Vaši profesionalitu,vstřícnost a citlivý přístup. Nesmírně si vážím Vaší pomoci při mém komplikovaném návratu ze zahraničí,večer o víkendu s mým milovaným Bodíčkem. Vaše pomoc s jeho odvozem k Vám,následné telefonické info o čase jeho poslední cesty do psího nebe až po vyzvednutí urničky včetně kremačního listu. Děkuji všem Vašim zaměstnancům a díky za to,že tato služba existuje,s bonusem úžasného přístupu".

paní Urbanová

Děkuji moc za dnešní rychlou pomoc. Když jsem pár minut po poledni zavolala, že mi právě zemřel můj milovaný pejsek, paní za mnou vyrazila až do Č. Budějovic. I když jsem byla ve stavu, kdy jsem nedokázala správně napsat ani jméno mého miláčka, pani byla strašně milá a klidná, což mi hodně pomohlo. Moc děkuji za skvělý přístup a rychlou pomoc i takhle v neděli. Děkuji za vaší skvělou práci, díky které může být rozloučení s našimi mazlíčky důstojné.

paní Luci Jiršová

Děkuji za veškerou péči a skvělou komunikaci.

paní Tereza B.

Perfektní, mohu jen doporučit, se službou jsem byl velmi spokojen, děkuji mockrát.

pan Martin N.

Zrovna pro každého páníčka je doba, ve kterou vyhledává tyto služby extrémně těžká a já jsem velmi ráda, že jsme měli možnost se takto hezky a důstojně rozloučit s našim zvířecím členem rodiny. Všichni zaměstnanci toho krematoria jsou velmi ohleduplný a setkali jsme se pouze s přátelským a vřelým přístupem. Mimo to je možné si taky vybrat i vhodnou urničku, která pak může být ještě i individuálně upravená, např. mi jsme si nechali vypískovat ještě na ní jméno našeho pejska.

Elli Sunshine

„Dobrý den, chtěli bychom vám poděkovat za milý a úžasný přístup. Dne 12.5.2022 jsme k vám přivezli naší milovanou , fenku Kantalku. Moc děkujeme. Všem doporučujeme rozloučení se zvířátky ve Strakonickém zvířecím krematoriu."

manželé Kirliovi

Naší milovanou Sallynku jsme k vám dovezli sami jsme moc rádi, že její poslední cesta vedla právě k vám. Byl zrovna sváteční den a přesto váš zaměstnanec byl milý, vstřícný. Děkuji za naši psí kamarádku, která odpočívá ve věčném spánku doma v krásné skleněné urničce od vás. Díky vám všem, že tady pro nás a naše miláčky jste

????❤️

 

paní Šarlota Ivet

Moc děkuji za velice vstřícný a milý přístup, jste nejlepší..mojí milovanou Táničku budu mít u sebe už napořád a to jen díky Vám.

paní Veronika

Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat za neuvěřitelně perfektní a upřímný přístup. Jste kolektiv lidí, kteří dělají službu, která je v dnešní době důležitá a která pomůže majitelům zvířátek v jejich těžké chvíli, když o ně přijdou.

Přejeme Vám i hezké chvíle při Vaší práci. Děkujeme.

Papouškovi

„Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat Akrematoriu ve Strakonicích za jejich profesionální a skvělé služby. Od prvního zavolání až po vyzvednutí si ostatků našeho kocourka příjemný, milý a empatický přístup. Jejich služby opravdu doporučujeme všem, kterým záleží na jejich mazlíčkovi až do poslední chvíle. Děkujeme za vše. Velká pomoc v takové těžké,smutné chvíli."

Bittovi, Český Krumlov

Děkuji za ochotu, profesionální, taktní a ohleduplný přístup při vyřizování mojí objednávky. Velké poděkování za telefonáty týkající se převozu Kristýnky a kremace.

paní Růžena

„ jste nejlepší ... moc děkujeme za krásné, důstojné rozloučení naší milované Zuzanky, moc jste nám pomohli, vrátila se nám domů v krásné urničce a přívěscích, děkujeme za vše, znamená to pro nás hodně..."

Šauerovi

Dobrý den, chtěla bych Vám za celou svojí rodinu poděkovat za všechnu Vaši péči při rozloučení s naší milovanou Sandy. Bylo to pro nás velmi náročné období a Váš ochotný a rychlý přístup nám pomohl se se vším vypořádat. Urnička už v pořádku dorazila a Sandy je díky Vám zase zpátky doma.

Přejeme Vám jen to nejlepší do budoucna.

 

paní V., paní M., paní R., pan M.

Chtěla bych moc poděkovat všem za skvělý, vstřícný a citlivý přístup, kdy mi odešla má fenka Besinka. Všem ještě jednou moc děkuji.

paní Galusová

Děkujeme za vše ????????????

paní Andrea R.

Svým empatickým a profesionálním přístupem nám pomohli v té nejtěžší chvíli. Moc děkujeme ❤

paní Jitka Ch.

„Děkuji za krásný přístup a péči o mou Baru na posledně cestě ...”

MJ Tábor

Ještě jednou Vám moc děkuji za Vaše služby. Jste skvělý tým lidiček na správném místě. ❤️

Děkuji za Vaši empatii a úžasný přístup. Díky Vám, mám svou milovanou fenečku doma a v přívěsku, který mám pořád u sebe.

Ještě jednou, děkuji, že tu jste pro nás milovníky svých domácích miláčků.

paní Eliška M.

Myslela jsem si že to bude den jako každý jiný i když se strachem kdy mi Jerry omdlí. Ten den byla jeho poslední procházka kdy mi umřel. Člověk neví co v takové situaci dělat. Na internetu jsem viděla odkaz na vaše služby zavolali jsme a pan o víkendu dojel a počkal na nás v krematoriu než jsme přijeli. Nechal mě se s Jerrym rozloučit. Chování pana bylo úžasné. Při převzetí urny celý tým byl empatický a lidský přístup byl úžasný. Dnes měl pan cestu do ČB a vzpomněl si na nás a skleněné srdíčko s popelem vzal sebou. Moc vám děkuji za to co pro nás a naše zvířátka děláte.

paní Vendula B. Č.

Když nám zemřela naše milovaná bíglí holčička, nevěděla jsem co dál. Přítel navrhl zpopelnění právě u Akrematorium Strakonice. Díky profesionalitě, vstřícnosti, lidskosti a neuvěřitelné empatii jsme se s naší fenečkou mohli krásně, dojemně a důstojně rozloučit. S nabídkou služeb jsme byli velmi spokojení. Moc Vám děkujeme za pomoc v těžké chvíli. Velmi si vážíme Vaší práce.

❤️

 

paní Petra K.

Ještě jednou chci poděkovat za vstřícnost, citlivé jednání a důstojné rozloučení s naším psím kamarádem. Tuto firmu hodnotím velice kladně.

paní Cvachová

Dostal jsem se do situace jako viz. níže pan Pavel Štefek. Milovaná fenka se rozhodla odejít v nejméně vhodnou chvíli. Tak to asi bývá. Nikdy se to nehodí. Moc děkuji všem zaměstnancům Akrematoria ve Strakonicích. Vyšli vstříc dle mého přání s rozloučením mé fenečky. Uvažujete-li rozloučit se se svým mazlíkem tímto způsobem, určitě doporučuji. Ještě 1x děkuji.

pan Miloš S.

Velice empatický přístup. Byli jsme nadmíru spokojeni.

Dogs N´Roses

Děkuji za úžasný přístup v těžkě chvíli, když mi umřel pejsek.

paní Věra V.

Zde jsou opravdu lidé na správném místě ... velice empatický, zde se se svým zvířecím miláčkem můžete rozloučit důstojně a jako se členem rodiny, děkuji.

paní Ivanka H.

Jsem ráda, že jsme se mohli obrátit na Vaše skvělé služby, které jsou zde v Jižních Čechách na dosah a které celou situaci usnadňují.

Ještě jednou děkuji a přejeme vám rychlou „šuškandu" mezi lidmi a mnoho spokojených klientů.

paní Milie, Č.Budějovice

Poděkování

Dne 3.8.2021 jsem se ve Vašem krematoriu ve Strakonicích mohla naposledy rozloučit se svým nejdražším milovaným kocourkem Srnečkem.

Byl pro mne vším. Jako koťátko jsem ho zachránila a nechala si ho. Nečekaně mi odešel a tím odešel i kus mne samotné. Proto možnost, kterou jsem u Vás měla a to se s ním rozloučit, je pro mne důležitá, nepopsatelná. Milovala jsem ho, miluji ( i všechny ostatní zvířátka / nejen svá / ) a vždy budu, proto si velmi cením služeb, profesionality, místa, prostředí, pochopení, lidskosti, trpělivosti, ochoty a prostě všeho co jste pro mne udělali a mohli mi nabídnout.

Ze srdce děkuji jmenovitě milé a hodné paní Gajdošové a celému týmu AKREMATORIA STRAKONICE.

Děkuji a ať se Vám všem jen daří.

Vděčná zákaznice, paní Andrea J.

Mockrát děkuji za bezchybnou spolupráci!

Přeji mnoho úspěchů, věřím, že jste udělali krok správným směrem.

paní Veronika P.

Náš pejsek nám umřel na dovolené. Smutek a potom velký problém co teď. Moc jste nám pomohli a vyřešil se problém. Moc děkujeme.

pan Pavel Štefek

Pěkné a čisté místo, kde Vám pomohou překonat ztrátu zvířecího kamaráda. Milý personál.

paní Irena V.

Citlivý přístup, vstřícnost a stoprocentní služby provozovatelů. Jejich prostřednictvím jsem měla možnost rozloučit se se svoji milovanou fenkou podle svých představ.

paní Ludmila, Strakonice

Nejdříve chci poděkovat celému týmu zaměstnanců a to zejména za maximálně ochotný a vstřícný přístup, plnou časovou flexibilitu, velice citlivý a empatický způsob jednání. Stejně tak i hezké, příjemné a čisté prostředí. Vřele doporučuji všem milovníkům svých domácích mazlíčků. Opravdu nemám co vytknout.

pan Richard F.

Chtěli bychom celému týmu Vašeho zvířecího krematoria velice poděkovat za profesionální přístup. Bylo tak pro nás vše jednodušší, díky... A vlastně jen díky Vám je Beník stále s námi v krásném skleněném svícínku.

Jolana a Tomáš K.

Po krásných 17ti letech jsme se rozloučili s naším milovaným Charliekem, americkým kokršpanělem. Jsem vděčná, že jsme se mohli obrátit na služby tohoto krematoria, které nám pomohly celou situaci usnadnit. I přes brzké ranní nedělní telefonování, bylo jednání s krematoriem velmi vstřícné a rychlé. Zařídili veškerou dokumentaci a převoz v rámci pár hodin. Tímto bych ještě jednou ráda poděkovala paní Sosnové za její rychlé, profesionální a především citlivé jednání, kterým nás provázela...Děkujeme!

paní Ludmila S.