Ohlasy klientů

Ještě jednou Vám moc děkuji za Vaše služby. Jste skvělý tým lidiček na správném místě. ❤️

Děkuji za Vaši empatii a úžasný přístup. Díky Vám, mám svou milovanou fenečku doma a v přívěsku, který mám pořád u sebe.

Ještě jednou, děkuji, že tu jste pro nás milovníky svých domácích miláčků.

Eliška M.

Myslela jsem si že to bude den jako každý jiný i když se strachem kdy mi Jerry omdlí. Ten den byla jeho poslední procházka kdy mi umřel. Člověk neví co v takové situaci dělat. Na internetu jsem viděla odkaz na vaše služby zavolali jsme a pan o víkendu dojel a počkal na nás v krematoriu než jsme přijeli. Nechal mě se s Jerrym rozloučit. Chování pana bylo úžasné. Při převzetí urny celý tým byl empatický a lidský přístup byl úžasný. Dnes měl pan cestu do ČB a vzpomněl si na nás a skleněné srdíčko s popelem vzal sebou. Moc vám děkuji za to co pro nás a naše zvířátka děláte.

Vendula B. Č.

Když nám zemřela naše milovaná bíglí holčička, nevěděla jsem co dál. Přítel navrhl zpopelnění právě u Akrematorium Strakonice. Díky profesionalitě, vstřícnosti, lidskosti a neuvěřitelné empatii jsme se s naší fenečkou mohli krásně, dojemně a důstojně rozloučit. S nabídkou služeb jsme byli velmi spokojení. Moc Vám děkujeme za pomoc v těžké chvíli. Velmi si vážíme Vaší práce.

❤️

 

Petra K.

Ještě jednou chci poděkovat za vstřícnost, citlivé jednání a důstojné rozloučení s naším psím kamarádem. Tuto firmu hodnotím velice kladně.

paní Cvachová

Dostal jsem se do situace jako viz. níže pan Pavel Štefek. Milovaná fenka se rozhodla odejít v nejméně vhodnou chvíli. Tak to asi bývá. Nikdy se to nehodí. Moc děkuji všem zaměstnancům Akrematoria ve Strakonicích. Vyšli vstříc dle mého přání s rozloučením mé fenečky. Uvažujete-li rozloučit se se svým mazlíkem tímto způsobem, určitě doporučuji. Ještě 1x děkuji.

Miloš S.

Velice empatický přístup. Byli jsme nadmíru spokojeni.

Dogs N´Roses

Děkuji za úžasný přístup v těžkě chvíli, když mi umřel pejsek.

Věra V.

Zde jsou opravdu lidé na správném místě ... velice empatický, zde se se svým zvířecím miláčkem můžete rozloučit důstojně a jako se členem rodiny, děkuji.

Ivanka H.

Jsem ráda, že jsme se mohli obrátit na Vaše skvělé služby, které jsou zde v Jižních Čechách na dosah a které celou situaci usnadňují.

Ještě jednou děkuji a přejeme vám rychlou „šuškandu" mezi lidmi a mnoho spokojených klientů.

paní Milie, Č.Budějovice

Poděkování

Dne 3.8.2021 jsem se ve Vašem krematoriu ve Strakonicích mohla naposledy rozloučit se svým nejdražším milovaným kocourkem Srnečkem.

Byl pro mne vším. Jako koťátko jsem ho zachránila a nechala si ho. Nečekaně mi odešel a tím odešel i kus mne samotné. Proto možnost, kterou jsem u Vás měla a to se s ním rozloučit, je pro mne důležitá, nepopsatelná. Milovala jsem ho, miluji ( i všechny ostatní zvířátka / nejen svá / ) a vždy budu, proto si velmi cením služeb, profesionality, místa, prostředí, pochopení, lidskosti, trpělivosti, ochoty a prostě všeho co jste pro mne udělali a mohli mi nabídnout.

Ze srdce děkuji jmenovitě milé a hodné paní Gajdošové a celému týmu AKREMATORIA STRAKONICE.

Děkuji a ať se Vám všem jen daří.

Vděčná zákaznice Andrea J.

Mockrát děkuji za bezchybnou spolupráci!

Přeji mnoho úspěchů, věřím, že jste udělali krok správným směrem.

Veronika P.

Náš pejsek nám umřel na dovolené. Smutek a potom velký problém co teď. Moc jste nám pomohli a vyřešil se problém. Moc děkujeme.

Pavel Štefek

Pěkné a čisté místo, kde Vám pomohou překonat ztrátu zvířecího kamaráda. Milý personál.

Irena V.

Citlivý přístup, vstřícnost a stoprocentní služby provozovatelů. Jejich prostřednictvím jsem měla možnost rozloučit se se svoji milovanou fenkou podle svých představ.

Ludmila, Strakonice

Nejdříve chci poděkovat celému týmu zaměstnanců a to zejména za maximálně ochotný a vstřícný přístup, plnou časovou flexibilitu, velice citlivý a empatický způsob jednání. Stejně tak i hezké, příjemné a čisté prostředí. Vřele doporučuji všem milovníkům svých domácích mazlíčků. Opravdu nemám co vytknout.

Richard F.

Chtěli bychom celému týmu Vašeho zvířecího krematoria velice poděkovat za profesionální přístup. Bylo tak pro nás vše jednodušší, díky... A vlastně jen díky Vám je Beník stále s námi v krásném skleněném svícínku.

Jolana a Tomáš K.

Po krásných 17ti letech jsme se rozloučili s naším milovaným Charliekem, americkým kokršpanělem. Jsem vděčná, že jsme se mohli obrátit na služby tohoto krematoria, které nám pomohly celou situaci usnadnit. I přes brzké ranní nedělní telefonování, bylo jednání s krematoriem velmi vstřícné a rychlé. Zařídili veškerou dokumentaci a převoz v rámci pár hodin. Tímto bych ještě jednou ráda poděkovala paní Sosnové za její rychlé, profesionální a především citlivé jednání, kterým nás provázela...Děkujeme!

Ludmila S.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií - Evropským sociálním fondem, a to ve výši 85 % celkových způsobilých výdajů.