Urny na popel zvířátka
Šperky s popelem
Památeční sklo
Obrázky s portrétem
Zvířecí pomníčky
Otisk tlapky

Zvířecí pomníčky

Zvířecí pomník Tlapka

Zvířecí pomník Tlapka

Pomník je vyrobený z ušlechtilého betonu, který vyniká hladkým povrchem, stálostí a je schopen nahradit a imitovat přírodní kámen. Umělý kámen (ušlechtilý beton) není nijak dodatečně barven, ale je zbarven již při odlití, kdy také vznikne hladký povrch. Po uzrání je pouze nalakovaný bezbarvým lakem. Odolává proti všem klimatickým podmínkám. Dodací lhůta se pohybuje v rozmezí 2 až 6 týdnů dle možností dodavatele.

Část pomníku lze zasypat a nechat viditelnou pouze tlapku.

Na pomník je možno umístit štítek se jménem (5 cm x 3 cm) - zlatá / stříbrná (250 Kč) nebo lze gravírovat text - jméno + datace (600 Kč)

Barevné provedení: černá, bílo-černá, červeno-černá, jantar, bílá

Rozměr čtvercové základny: 26 x 26 cm, výška 4,5 cm

Váha: 5,5 kg

Cena: 3 990 Kč

Více informací

Zvířecí pomník Kostička

Zvířecí pomník Kostičkačerná

Originální zvířecí pomník pro pejska.

Pomník je vyrobený z ušlechtilého betonu, který vyniká hladkým povrchem, stálostí a je schopen nahradit a imitovat přírodní kámen. Umělý kámen (ušlechtilý beton), není nijak dodatečně barven, ale je zbarven již při odlití, kdy také vznikne hladký povrch. Po uzrání je pouze nalakovaný bezbarvým lakem. Odolává proti všem klimatickým podmínkám. Lze jej umístit do zahrady nebo interiéru. Dodací lhůta se pohybuje v rozmezí 2 až 6 týdnů dle možností dodavatele.

Na kostičku lze gravírovat text - jméno + datace (350 Kč). Písmo zlaté nebo stříbrné.

Rozměry : 30 x 9,5 x 3 cm

Váha : 1 kg

Cena: 1 990 Kč

Více informací

Zvířecí pomník Hargo

Zvířecí pomník Hargojantar

Originální pomník pro pejska.

Materiál: ušlechtilý beton s hladkým povrchem v jantarovém provedení nebo v barvě bílo-černá. Zvířecí pomník je odolný vůči všem vlivům počasí. Dodací lhůta se pohybuje v rozmezí 2 až 6 týdnů dle možností dodavatele.

Ve spodní části pomníku jsou připavené dva otvory se závitem. Do těchto otvorů se našroubují dvě kovové závitové tyče s podélnými plíšky, které se následně zapustí do země. Tyto trny lze i zabetonovat do země. Znemožní tak případnému odcizení pomníčku, kovové tyče jsou součástí balení.

Rozmněry : 70 x 47 x 6,5 cm

Hmotnost: 38 kg

Cena: 7 490 Kč

Více informací

Pomník Bellis Tlapka

Pomník Bellis Tlapkačerno - šedý

Originální zvířecí pomník pro pejska či kočičku a ostatní domácí mazlíčky.

Ve spodní části pomníku jsou připravené dva otvory, do těchto otvorů se nastrčí dvě kovové tyče s podélnými plíšky, které se následně zapustí do země. Lze je i zabetonovat. Dodací lhůta se pohybuje v rozmezí 2 až 6 týdnů dle možností dodavatele. V barevném provedení červeno-černá, jantar.

Materiál: ušlechtilý beton s hladkým povrchem. Zvířecí pomník je odolný vůči všem vlivům počasí.

Na pomník lze přidat štítek se jménem 9x6 cm zlatý / stříbrný (350 Kč)

Rozměry : 59 x 40 x 6,5 cm

Váha : 16 kg

Cena: 5 990 Kč

Více informací

Zvířecí pomník Bellis s podstavcem

Zvířecí pomník Bellis s podstavcembílo - černý

Materiál: ušlechtilý beton s hladkým povrchem v bílo-černém provedení nebo v barvě jantar. Zvířecí pomník je odolný vůči všem vlivům počasí. Dodací lhůta se pohybuje v rozmezí 2 až 6 týdnů dle možností dodavatele.

Rychlá montáž: Ve spodní části pomníku jsou připavené dva otvory, do těchto otvorů se například na montážní lepidlo přidělají dvě kovové tyče se závitem po obou stranách. Následně se stojna pomníčku nasadí na podstavec do připravených otvorů. Nakonec se stojna k podstavci utáhne dvěma přiloženými maticemi. Kovové tyče se závity a maticemi jsou součástí balení.

Na pomník lze přidat štítek se jménem 9x6 cm zlatý / stříbrný (350 Kč)

Rozměry stojna : 59 x 40 x 6,5 cm, Váha stojna : 16 kg

Rozměry podstavce: 57 x 40 x 7,5 cm, Váha podstavec : 39 kg

Cena: 8 990 Kč

Více informací